Vyberte si z našich služeb.U nás najdete co hledáte.

Máte vybráno?Tak nás neváhejte kontaktovat

Výstavba rodinných domů a budov

Provádíme kompletní výstavbu rodinných domů od projektu po konečné teréní úpravy na klíč již více jak 10let.Pomůžeme vám s návrhem celého domu,vytvoříme za pomoci projekční kanceláře projektovou dokumentaci a vyřídíme veškerá stavební řízení a následně celý dům vám postavíme dle vašeho přání,předáme vám dům k bydlení.S veškerou potřebnou dokumentací ke z kolaudování a řádnému užívání k bydlení.

Vždy máme co nabídnout,vždy vám zvolíme nejjednodušší alternativu k lepšímu bydlení.

Rekonstrukce domů,bytů,budov

Provádíme rekonstrukce staveb pro bydlení a nebytových prostor.Zmodernizujeme,opravíme každou budovu,dům nebo byt v panelovém domě.Vytvoříme vám kompletní návrh nových Interiérových dispozic.Odsouhlsený návrh vám poté celý zrealizujeme.Dále již nikam nemusíte.Protože jsme výrobci nábytku,dodáváme vám kompletní bydlení na klíč. Díky rekonstrukci se zvýší celková hodnota domu,bytu či jiného nemovitého majetku.

U nás máte vše na jednom místě!

Interiérový Design

Návrhy a realizací interiérů se zabýváme již desítku let z prvopočátku to nebylo moc jednoduché,ani nebylo tolik možností jako dnes.Dnes vám dokážeme mrknutím oka navrhnout váš vysněný Interiér Prvně jako detailní 3D vizualizaci a následně dle domluvy vám dodáme kompletní řešení na míru právě pro vás.

Chcete vysněnou moderní kuchyni obraťte se na nás vyrobíme vám krásnou funkční kuchyň dle vašich potřeb.Nemáme velké Showroomy,ale za to máme mnoho zkušeností vytvořit to nejlepší co dnešní moderní svět nabízí.

Dřevěné konstrukce

Hledáte tesaře,stavebního truhláře?Jsme vám plně k dispozici zrealizujeme vám jakoukoliv dřevěnou konstrukci.

Potřebujete Krov?Není problém.Potřebujete terasu,zastřešení,podbití?Žádný problém ,dodáme vám krov všech typů(valbový,sedlový,pultový)na vaší stavbu.Terasy dodáváme dřevoplastové,dřevěné a s tepelně upravenými prvky.