fbpx

Reference

Panelové řešení Kuchyňského koutu

Kuchyňská linka ve vysokém lesku,Mirror gloss šedá v kombinace Ořech lískový.S využitím drátěného programu a nejkvalitnějších konstrukčních prvků spol.BLUM.Dřez ,odsavač par Franke.

 

 

Panelové řešení kuchyňského koutu

Kombinace lesku a kombinace betonovych imitací.S ohledem na zmenšený prostor byla zvolena kombinovaná trouba Siemens.Dřez,odsavač par Franke.Horní skříňky jsou situovány do stropu s ohledem na využití místa.

 

Panelové řešení kuchyňského koutu

Světlý lesk v kombinaci dřevo ,doplněna o šedý obklad v imitaci kamene.Plošný materiál Kronospan Avantgarde,kování Blum,spotřebiče Franke

Kupelnová řešení podkrovní i klasická

Zahradní sezení

Zahradní sezení vytvořené na základech ze starého betonového bazénu

Kuchyňské linky inspirace

Odstíny světlé v kombinaci dřevo,beton.Černá v kombinaci s černou,doplňena o prvky oranžového podsvícení.Kámen,obklad atd.Kuchyň je vždy samostatným prvkem bydlení lze ji odlišně barevně zkombinovat bez ohledu na zbylé části vašeho domova.

Knihovna s úložným prostorem

Knihovna otevřená ,kombinovaná s uzavíratelnými prvky bez úchytkového otevírání Push.Mahagon s bílým leskem

kuchyňská linka ve vysokém lesku

Kuchyně MG Satin lesk a Latté mat.Doplněna o kování Blum a výsuvy Hettich ,Dřez,odsavač par Franke.Spotřebiče Elektrolux

Mateřská školka Úvaly u Prahy

Vybavení šaten a jídelních skříní v novostavbě Mateřské školky v Úvalech u Prahy.

Základová deska s pěnového skla (Foamglass)

Základová deska dřevostavby v obci Borek u Mělníka.Jako ztracené bednění(bednění základové desky)byli použit desky z pěnového skla.Rodinný dům o rozměrech 182m2.

Vizualizace Novostavby RD vnitřního uspořádaní s nástavbou patra na spaní

Vizualizační studie vnitřního uspořádání velkého prostoru rodinného domu.Zde ve větší části novostavby patrového domu byl vynechán strop do 1.NP a celý prostor byl ponechán vzdušně otevřený LOFT

Dřevěnný obklad fasádního systému

Obklad domu dřevěnými prvky  Sibiřského modřínu,Teaku,Thermo borovice provětrávané fasády domu.

Rekonstrukce RD přívory

snížení energetické náročnosti budovy provětrávanou zavěšenou fasádou.Izolace minerální deskou Isover Uni 160mm opatřenou dřevěným obkladem Rhombus Sibiřský modřín a smrkovou palubkou 19x145mm.

 

Snížení energetické náročnosti domu

Izolace podkroví rodinného domu v dotačním programu zelená úsporám.zatepleno minerálními deskami Isover Multimax30 a Isover ProfiRoll.Jako obklad byli použity smrkové palubky o síle 12,5×96 mm

Rekonstrukce panelového bytu 3+1

Kompletní rekonstrukce panelového byt za 30dní.Vybourané kompletní stare jadro,nové odpady,rozvody el. a vody.Příčky z zdícího systému Ytong 125mm ,v celém bytě byli použita stavební pouzdra pro posuvné dveře JAP.Obvodové stěny jsou tvořeny SDK předstěnou s vloženou minerální izolací zvukovou o síle 60mm.Stropní konstrukce na SDK podhled křížový dvouúrovňový s minerální izolací 60mm a opláštěné bílými deskami tl.12,5mm.

 

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny pomocí suché výstavby (SDK Knauf)

Koupelny obklady

Použití obkladů od spol.RAKO Random ,sanitární zařízení RAVAK

Koupelna společná s wc

V koupelně byli použity obklady v imitaci dřeva ,stěny tmavý kámen.Podlahu a strop tvořeny světlými prvky,malba stropu bílá,podlaha velkoformátová světlá dlažba

Zateplovací fasádní systém

Zateplení pomocí pěnového polystyrenu s vtlačenou lepící stěrkou do mřížky(perlinky)potaženou silikátovou omítkou zrnitosti 1,5mm.izolace proti zemní vlhkosti spodní stavby soklu natavenými asfaltovými pásy ,olepeny izolačními deskami extrudovaného polystyrenu a usazení nopové folie.

Koupelny obklady

Obklady použité ve všech koupelnách s podporou předních českých výrobců.

Interierová řešení

Interiérové řešení kuchyňských koutů a společných prostor pro odpočinek

 

Zemní práce

Stavební úpravy RD Lhotka u Mělníka

Přístavba k stávajícímu rodinnému domu v obci Lhotka u Mělníka,jako zdící prvky byl zvolen systém Porothem 30T Dryfix s vloženou mineralní izolací,Okna dřevěnná PKS Veltrusy s izolačním dvojsklem.

%d blogerům se to líbí: