fbpx

Reference

RD Střednice 2019

Kupelnová řešení podkrovní i klasická

Zahradní sezení

Zahradní sezení vytvořené na základech ze starého betonového bazénu

Kuchyňské linky inspirace

Odstíny světlé v kombinaci dřevo,beton.Černá v kombinaci s černou,doplňena o prvky oranžového podsvícení.Kámen,obklad atd.Kuchyň je vždy samostatným prvkem bydlení lze ji odlišně barevně zkombinovat bez ohledu na zbylé části vašeho domova.

kuchyňská linka ve vysokém lesku

Kuchyně MG Satin lesk a Latté mat.Doplněna o kování Blum a výsuvy Hettich ,Dřez,odsavač par Franke.Spotřebiče Elektrolux

Mateřská školka Úvaly u Prahy

Vybavení šaten a jídelních skříní v novostavbě Mateřské školky v Úvalech u Prahy.

Základová deska s pěnového skla (Foamglass)

Základová deska dřevostavby v obci Borek u Mělníka.Jako ztracené bednění(bednění základové desky)byli použit desky z pěnového skla.Rodinný dům o rozměrech 182m2.

Dřevěnný obklad fasádního systému

Obklad domu dřevěnými prvky  Sibiřského modřínu,Teaku,Thermo borovice provětrávané fasády domu.

Rekonstrukce RD přívory

snížení energetické náročnosti budovy provětrávanou zavěšenou fasádou.Izolace minerální deskou Isover Uni 160mm opatřenou dřevěným obkladem Rhombus Sibiřský modřín a smrkovou palubkou 19x145mm.

 

Snížení energetické náročnosti domu

Izolace podkroví rodinného domu v dotačním programu zelená úsporám.zatepleno minerálními deskami Isover Multimax30 a Isover ProfiRoll.Jako obklad byli použity smrkové palubky o síle 12,5×96 mm

Rekonstrukce panelového bytu 3+1

Kompletní rekonstrukce panelového byt za 30dní.Vybourané kompletní stare jadro,nové odpady,rozvody el. a vody.Příčky z zdícího systému Ytong 125mm ,v celém bytě byli použita stavební pouzdra pro posuvné dveře JAP.Obvodové stěny jsou tvořeny SDK předstěnou s vloženou minerální izolací zvukovou o síle 60mm.Stropní konstrukce na SDK podhled křížový dvouúrovňový s minerální izolací 60mm a opláštěné bílými deskami tl.12,5mm.

 

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny pomocí suché výstavby (SDK Knauf)

Koupelny obklady

Použití obkladů od spol.RAKO Random ,sanitární zařízení RAVAK

Koupelna společná s wc

V koupelně byli použity obklady v imitaci dřeva ,stěny tmavý kámen.Podlahu a strop tvořeny světlými prvky,malba stropu bílá,podlaha velkoformátová světlá dlažba

Zateplovací fasádní systém

Zateplení pomocí pěnového polystyrenu s vtlačenou lepící stěrkou do mřížky(perlinky)potaženou silikátovou omítkou zrnitosti 1,5mm.izolace proti zemní vlhkosti spodní stavby soklu natavenými asfaltovými pásy ,olepeny izolačními deskami extrudovaného polystyrenu a usazení nopové folie.

Koupelny obklady

Obklady použité ve všech koupelnách s podporou předních českých výrobců.

Interierová řešení

Interiérové řešení kuchyňských koutů a společných prostor pro odpočinek

 

Zemní práce

Stavební úpravy RD Lhotka u Mělníka

Přístavba k stávajícímu rodinnému domu v obci Lhotka u Mělníka,jako zdící prvky byl zvolen systém Porothem 30T Dryfix s vloženou mineralní izolací,Okna dřevěnná PKS Veltrusy s izolačním dvojsklem.

%d blogerům se to líbí: