fbpx

Interiérový design

 Interiery

Můžeme Vám díky svým zkušeným návrhářům navrhnout kompletní interiérové řešení. Našim zákazníkům připravujeme kompletní byty, domy, obývací pokoje, kuchyně, ložnice, chodby. Není pro nás problém navrhnout administrativní prostory, firemní prostory apod. Umíme vytvořit nejen návrh kompletního interiéru, ale následně realizovat výrobu a montáž veškerého nábytku. Společně s tím umíme zákazníkům doporučit dodavatele na ostatní doplňky (sedačky, světla, tapety, apod…), které při návrhu interiéru zakomponujeme do vizualizací.

Kuchyňské linky ,interiérová řešení

 

Cenová nabídka je zákazníkům sestavována na míru, stejně jako veškeré interiérové zařízení. Cena interiérových zařízení je závislá na použitých materiálech. Proto, pokud chcete znát přesnou cenu vaší vestavěné skříně, zašlete nám e-mailem nebo pomocí poptávkového formuláře parametry vaší poptávky a my Vám do dvou dnů zašleme cenovou kalkulací s grafickou vizualizací.Popřípadě se s vámi spojíme a domluvíme vše nezbytné.

Rozhodujícím faktorem není pouze cena,ale také kvalita provedení a použitých materiálů. Našim zákazníkům chceme poskytnout tu nejvyšší kvalitu, proto používáme materiály od předních výrobců,(Blum,Hettich,Vibo,a další) k výrobě korpusů a interiérů používáme lamino tloušťky 18mm, na všechny hrany používáme 2mm ABS která zaručí vyšší odolnost hran a rohů proti poškození.Vybíráme pouze takové konstrukční řešení které zaručí spolehlivost a funkci námi navrhovaného zařízení na všechny naše výrobky dáváme 5ti letou záruku.

Neváhejte nás kontaktovat vymyslíme pro vás to nejlepší řešení vašeho bydlení na míru.

%d blogerům se to líbí: